Bigger Boat Party, czyli impreza techno na promie!

Rejsy statkiem po Bałtyku to oryginalny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Popularność tego rodzaju aktywności stale rośnie, nic więc dziwnego, że poszerza się oferta przewoźników, którzy proponują coraz ciekawsze formy relaksu na promie. Jedna z propozycji to… techno party na statku!

Impreza techno – oryginalna rozrywka na promie

Bigger Boat Party to 24-godzinny rejs, który będzie nie lada gratką dla wszystkich spragnionych imprezowych emocji. To coś w rodzaju niekończącego się party, podczas którego występuje kilkunastu didżejów. Impreza trwa nieprzerwanie: za dnia, na otwartym pokładzie, natomiast nocą, w klubie C-View Bar. To nie byle jakie techno party, bo odbywające się na samym środku Bałtyku. Wielki statek, morze dźwięków, kilkunastu didżejów – to wszystko sprawi, że wyprawa z Bigger Boat Party będzie niezapomniana! Niesamowita sceneria największego morskiego klubu, wyjątkowy klimat i niecodzienne otoczenie bez trudu porwą wszystkich do tańca i nie pozwolą zejść z parkietu aż do rana. Więcej informacji o imprezie można znaleźć tutaj: https://www.stenaline.pl/do-szwecji/rejsy-turystyczne/bigger-boat-party.

Techno party na statku – kto wystąpi?

Podczas największej, morskiej imprezy techno wystąpi aż kilkunastu, znakomitych didżejów. Będzie można zobaczyć i posłuchać takich artystów, jak: Maria Sadowska, Ricardo, Chris Jaxx, Creamer, Bekeit, Lulu Malina, Truant, Kemot, Mia Twin, Łukasz Kowalka, Michał Gutkowski, Anja Kraft oraz Blooma. Poniżej prezentacja niektórych z nich.

  • Maria Sadowska

Wokalistka, reżyserka oraz producentka muzyczna. Swoją pierwszą płytę nagrała w wieku 14 lat. Jej twórczość to nowatorskie połączenie poezji z nowoczesną muzyką klubową. Jest pierwszą w Polsce reżyserką, która samodzielnie skomponowała muzykę do swojego filmu.

  • Creamer

Szwed, który przygodę z miksowaniem zaczął w 2004 roku. Wtedy występował na kameralnych imprezach w Poznaniu. Można go było zobaczyć u takich artystów, jak Tocadisco, Paul Thomas, ATFC czy Martijn Ten Velden.

  • Kemot

Didżej i promotor. Pomysłodawca cyklu Tylko Polskie Techno, podczas którego w całej Polsce są promowani najpopularniejsi lokalni producenci i aktywiści. Na jego imprezach grali jak dotąd m.in. A_GIM, Blooma, Vonda7, Coals, Rosalie. czy Novika & Mr Lex.

  • Anja Kraft

Didżejka, która swoimi hipnotycznymi setami, jest w stanie doskonale zbudować napięcie, które utrzymuje się na tym samym poziomie przez cały występ. Bezkompromisowa i odważna – nie boi się prezentować własnej wizji muzyki elektronicznej.

  • Blooma

Producencki duet, który tworzą A_GIM i Karol Mózgawa. Panowie specjalizują się w organicznym, wyrazistym techno. Mają na koncie występy na największych, polskich festiwalach muzyki elektronicznej: Audioriver i Tauron Nowa Muzyka.

  • Łukasz Kowalka

Działający w poznaniu didżej i promotor. Autor audycji „Duszne Granie”, poświęconej muzyce okołohiphopowej. W jego setach słychać inspiracje muzyką house, soul i disco. W ostatnim czasie występował przed takimi artystami, jak: Detroit Swindle, Dj Boring czy Dj Steaw.

Rejs statkiem po Bałtyku w rytmie techno

Bigger Boat Party to mnóstwo wspaniałej, elektronicznej muzyki w wyjątkowym miejscu. Na tym niecodziennym techno party, będzie można bawić się od rana aż do następnego poranka przy setach kilkunastu znakomitych didżejów! Wyprawa potrwa 24 godziny i będzie podzielona na dwie części – dzienną, która odbędzie się na pokładzie otwartym, oraz nocną, która przeniesie się do klubu. Bilety na prom są dostępne w dwóch wersjach: standardowej i all inclusive. Pierwszy wariant obejmuje cenę za rejs promem, miejsce w dwuosobowej kabinie, śniadanie w formie szwedzkiego stołu oraz udział w imprezie i wszelkich innych rozrywkach na statku. Z kolei opcja all inclusive, oprócz rejsu promem i udziału w rozrywkach na statku, obejmuje miejsce w dwuosobowej kabinie z oknem i łazienką, a także możliwość skorzystania ze wszystkich posiłków: śniadania (szwedzki stół), lunchu (szwedzki stół) i kolacji (bufet + piwo i wino w cenie).


Artykuł sponsorowany